Časté dotazy

 Jak to u nás chodí? Musíte se nejprve zaregistrovat ("zažádat o členství") a pak si nabít kredity (peníze) abyste se mohli přihlašovat kamkoliv bez omezení. Vše je popsáno podrobně v záložkách.

 

 POZOR! VÝJIMKA: Agility pro úplně začínající týmy - veškeré informace zde

                                     školka pro štěňata - Kurz - veškeré informace zde (dole v článku)

 Rozdíl mezi školkou z dogresu x kurzem:

kurzu toho probereme více, je to uzavřená skupinka psů - naučíme se např. práci s klikrem, targety, stopovačkou a další (více psa rozvíjíme, vhodné pro ty, co mají v plánu se psem pokračovat v dalších sportech ať už agility, dogdancing a jiné) → na kurz se nelze přihlásit z Dogresu. školka pro štěňata - Kurz - veškeré informace zde (dole v článku)

školka v dogresu - především socializace + základní povely (přivolání, sedni, lehni, chůze u nohy) Veškeré informace o štěněcí školce naleznete zde.

Na kurzy agility i školky se můžete přihlašovat kdykoliv. Vždy před začátkem nového kurzu budete kontaktováni emailem s prosbou o úhradu zálohy a veškerými informacemi.

 Rozdíl mezi klasickou x provozní poslušností:

na klasické poslušnosti rozvíjíte psa, učíte jak má správně vypadat provedení sedni, lehni, chůze u nohy a další, dá se pojmout i jako příprava na zkoušky z poslušnosti - nutno říct na jaké chcete.

na provozní poslušnosti se nedbá na provedení cviků ale především na práci mezi psy, aby se pes naučil vnímat a pracovat i ve skupině a dalších rušivkách.

proto i rozdíl na klasické poslušnosti max 4 psy, na provozkách i 10 psů. 

  Háravé feny - nejsou problém, jen prosíme, oznamte trenérovi, že Vaše fena hárá.

  Agility kurz - je 2x 10 lekcí - prvních 10 lekcí je na seznámení s parkurem, následujících 10 je na zónové překážky. Po dokončení obou budete znát veškeré prvky agility. (můžete odchodit jen 10, pokud třeba zjistíte, že dál pokračovat nechcete) → Do agility kurzu se nelze přihlásit z Dogresu. Agility pro úplně začínající týmy - veškeré informace zde